“Burayı Google Haritalardan keşfettim. İyi ki keşfettim, Selçuk hocamızla ve eşi Hülya hanımla tanışma fırsatı buldum. Kızım 9 yaşında ve Selçuk Hocayı çok seviyor. Daha ilk günde savunma hareketi öğrendi ki ben bir kaç ders sonrasında öğrenir sanıyordum. Saygı, sabır ve disiplinli olmayı öğrenmesi için çocuklarınızı çekinmeden getirebileceğiniz hem sporu hem de bir dövüş sanatını öğreneceği çok kaliteli bir yer.”
-Zeynep Özbey Üçtaş


“1 ay önce Kiryuukai Dojo – İstanbul Aikido merkezine kızımızı yazdırdık, ilk günden itibaren, inanılmaz istekli bir şekilde devam ediyoruz. Selçuk hoca, gerçekten bu konuda çok başarılı, Herbir öğrencisi ile ayrı ayrı ilgilenmesi, samimiyeti ve Güler yüzü ile öğrencilerin ve ailelerin gönlünde taht kurmuş. Son olarak çocuğunuzu beklerken, cafe deki samimi ortamda canınız hiç sıkılmıyor. Teşekkürler Selçuk hocam…”
-Hakan Bükim

“Yaklaşık 4 aydır oğlum dojoya severek gidiyor. Aikidoya başladığından beri kendine olan güveni daha da gelişti, felsefesini sevdi. Selçuk hoca son derece yardımcı, çocuklara karşı sevecen ve kesinlikle aikido konusunda çok yetkin. Dilerim uzun yıllar devam ederiz ☺️
-Serra Aksu

“7 yaşındaki oğlum 3 aydır her derse büyük bir hevesle katılıyor.İyi ki yollarımız kesişmiş.Oğlumun her anlamdaki gelişiminde ilerleyişinde katkınız büyük.Çok memnunuz herşeyden.Teşekkürler😊
-Burcu Şimşek

“Öğretmenimiz Selçuk bey, çok iyi bir öğretmen ve çocuklarla çok güzel bir arkadaşlık kuruyor. Derslerde çocuklar hem disiplin kazanıyor hem de eğleniyorlar. Hiç spor sevmeyen oğluma sporu sevdirdiği için de ayrıca çok teşekkür ederim. Güvenilir ve sıcak bir ortam.”
-Melis Çamlıbel

“6 aydır Kiryuukai Dojo ya gelmekteyim. Mükemmel bir dojo. Selçuk hoca Aikido konusunda çok tecrübeli ve çok kaliteli bir antrenör aynı zamanda mükemmel bir insan. Aikido yapmayı düşünen herkesin mutlaka buraya gelip görmesi gerekir.”
-Caner Yurdagül

“50 yaşındayım, bu spor ve felsefe ile 2 yıl kadar önce tanıştım ,sanırım ölünceye kadar bu sporu yaparım. Sağlık neşe ve dinginlik veren Aikido, etkin ve sert bir spor aynı zamanda. (Nasıl kullanmak istediğinize göre size bağlı ) biz Kiryuukai aikidokalar naif olmayı iç huzurla savaşmayı tercih ediyoruz.”
-Ahmet Toğuşlu

“Kesinlikle keyif alarak başlayıp, en önemlisi de bırakmayı düşünmeden severek devam edeceğiniz bir ortamda spor yaparken kendinizi savunma becerisini de elde ettiğinizi düşünün. Ve temelinde de bir felsefe var. Bence süper 😊 Teşekkürler Selçuk Hocam.”
-Kadir Demez

“Hiç düşünmeyin. Aikidoya başlayın. Özgün aikido gayet nezih bir aile ortamı sunuyor. Selçuk hoca her konuda ilgili ve yardımcı oluyor. İki çocuğum da heyecanla katılıyor derslere 6 aydır. Gerek beden ve gerekse ruhsal olarak gelişimlerine katkısı yadsınamaz. Veliler için de nezih bir ortam . Rahatça seyredebiliyorsunuz. Hülya hanımın güzel kahvesini yudumlayarak sohbet edebileceğiniz bir ortamı da mevcut. Tüm Özgün aikido ailesine teşekkürler.”
-İsmail Hakkı Konevi

“Oğlumun tabiri ile “Selçuk Sensei iç huzuru bulmuş”
-Aydın Yuvalı

“İkiz oğullarım bu yıl başladılar. Ve müthiş bir gelişim yaşadılar. Gerek fiziksel gerek felsefi katkısı, kavrayışları geliştikce daha artacaktır. Selçuk hocamıza ve diğer hocalara katkılarından dolayı çok tesekkürler.”
-Erdem Çapanoğlu

“Son yıllara kadar düzenli spor yapmanın sadece sağlıklı ve formda kalmak İçin gerekli olduğu düşünülmekteydi. Oysa bugün düzenli spor yapan bireylerin okul yaşamından iş yaşamına kadar hayatın her alanında spor yapmayanlara göre daha başarılı oldukları gözlemlenmektedir. Üstelik bu sadece müsabakası olan sporlarla sınırlı değil, her tür düzenli fiziksel aktiviteyle bağlantılıdır. Michigan Eyalet üniversitesinden Dr.James Pivarnik tarafından 317 öğrenci üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, düzenli spor yapan çocukların (ve gençlerin) okuldaki sınav notları, spor yapmayanlara göre ortalama %30 daha yüksek olmuştur. Bu öğrenciler gözlemlendiğinde, sporun bu çocuklara öğrettiği sorumluluk alma, disiplin, liderlik, zamanı iyi kullanma, olumsuzluklarla başa çıkabilme ve yüksek özgüven gibi özellikleri sınıfa da taşıdıkları ve bunun akademik başarılarını önemli ölçüde arttırdığı tespit edilmiştir. New York, Rochester Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, düzenli yapılan spor, beyine doğru kan akışını artırarak sinir hücreleri arasında daha fazla bağlantı kurulmasını sağlar. Bunun sonucu olarak da kişinin konsantrasyonu artar, hafızası güçlenir, yaratıcılığı ve problem çözme yeteneği gelişir.”
-Hülya Serhatlı Kaplaner

“7 yılı aşkın bir süredir oğlumun devam ettiği dojo da iyi bir Aikido eğitiminin yanısıra sevgili Selçuk hocamızın önderliğinde sevgi,saygi ve hoşgörü konusunda da kişisel gelişim kazanacağınız bir egitim merkezi olarak tercih edebilirsiniz. (Translated by Google) In addition to a good Aikido education in the dojo where my son has been going on for more than 7 years, you can choose as a training center where you will gain personal development in love, respect and tolerance under the leadership of our beloved teacher.”
-Hasan Türker