40 yaşındayım. Bu yaşımda aikido yapabilir miyim?

Aikidoya başlamak için geç kalmış değilsiniz. Dojomuzda 5 yaşından 60 yaşına kadar arkadaşlarımız çalışmaktadır. Her bir öğrencimiz kendi fiziksel durumu ve potansiyeline göre ders ritmini ayarlamaktadır.

Çok kiloluyum. Hareketleri ve özellikle takla atmayı becerebilir miyim?

Aikidoya başlayıp da yapamayan hiçbir öğrenci olmamıştır. Sadece erken pes eden arkadaşlarımız olmuştur. Şuna emin olun, kendinize inanır ve şans verirseniz ; yapabileceklerinize şaşıracaksınız.

Ders programınız çok yoğun. Bütün derslere katılmak zorunda mıyım?

İdeal olan haftada üç derse katılmanızdır. Ancak mümkün değil ise en az iki derse katılmanızda yarar görüyoruz.

Kadınlara özel sınıfınız var mı?

Kadınlara özel , kadın hocamız tarafından verilen dersimiz bulunmaktadır. Bu dersler taleplere göre oluşturulduğu için en az beş kişilik bir grubun oluşması halinde, dersimiz başlamaktadır.

Çocuğum 5 yaşında. Aikidoya başlayabilir mi?

Dojomuzda aikidoya başlama yaşı 6 olarak belirlenmiştir. Ancak sizlere ücretsiz deneme dersimize katılmanızı tavsiye ediyoruz. Ders sonunda sizinle birlikte çocuğunuzun aikidoya başlamasının uygun olup olmadığına karar veriyoruz.

Haftada bir gün katılırsam, ne kadar aidat ödemeliyim?

Katılımlarınızın sayısı aidatımızı değiştirmiyor.

Bir yıllık üyelik yaptım. Ancak taşınmam gerekiyor. Ödememi geri alabilir miyim?

Dönemsel yaptığınız üyeliğinizi  sebep göstermeksizin sonlandırabilirsiniz.

Bu durumda, kalan aylarınızın karşılığını kesintisiz iade alabilirsiniz.

Özel ders veriyor musunuz?

Özel aikido ve self defans dersleri veriyoruz. İster dojomuzda, ister sizin belirleyeceğiniz uygun bir mekanda özel ders yapabiliriz. Özel dersler baş antrenörümüz Selçuk Kaplaner tarafından verilmektedir.Ders ücretleri saatlik olarak belirlenmektedir. Ancak derse katılacak kişi sayısı , aylık alınacak ders sayıları ücreti etkilemektedir.